O nás

Přinášíme lidem skvělé zážitky z akcí

StubHub International získává po schválení CMA nezávislost s novými majiteli.

Ze všech subjektů StubHub mimo USA a Kanadu se stane nová nezávislá skupina.

V BOSTONU, dne 8. září 2021. Digital Fuel Capital („Digital Fuel“), investiční společnost zaměřená na budování lídrů v oblasti elektronického obchodování, získala souhlas amerického úřadu pro hospodářskou soutěž a trhy (CMA), aby se stala novým vlastníkem společnosti StubHub International (SHI).

Prezident společnosti Digital Fuel, pan Carson Biederman, uvedl: „Jsme nadšeni, že jsme se stali novými vlastníky společnosti StubHub International. Po dlouhé době a neméně dlouhém procesu vytvoří týmy v Londýně, Madridu, Bilbau a Berlíně novou nezávislou společnost. Společně se těšíme na růst skupiny StubHub International coby agilního a konkurenceschopného prodejce vstupenek, jehož cílem je pomoci fanouškům dostat se k živým zážitkům a bezpečnému přenosu vstupenek.“

Wayne Grierson, generální ředitel společnosti StubHub International, uvedl: „Naším posláním je pomáhat fanouškům získávat neuvěřitelné zážitky. Jsme nadšení, že se můžeme osamostatnit, protože pomáháme fanouškům chodit zase na koncerty, do divadel a na stadiony.“

O společnosti StubHub International

Poté, co úřad CMA prošetřil fúzi společností viagogo a StubHub, padlo rozhodnutí, že mezinárodní subjekty StubHub (všechny subjekty kromě těch se sídlem v USA a Kanadě) budou odprodány a získají tak nezávislost na společnostech StubHub a viagogo. Novou nezávislou skupinu tak tvoří podniky ve Velké Británii, Německu, Francii, Španělsku a na mnoha dalších mezinárodních trzích. StubHub umožňuje fanouškům nakupovat a prodávat vstupenky na desítky tisíc akcí. S podporou oceňovaného zákaznického servisu nabízí FanProtect™ Guarantee společnosti StubHub záruku platnosti každé vstupenky. V opačném případě obdrží zákazníci náhradní vstupenku stejné nebo lepší kategorie, případně dostanou své peníze zpět.

O společnosti Digital Fuel Capital

Digital Fuel Capital je investiční společnost se sídlem v Bostonu, která je jedním z nejaktivnějších nákupčích v sektoru elektronického obchodování. Digital Fuel podporuje své podnikání prostřednictvím výkonných interních zdrojů v oblasti marketingu, elektronického obchodování, dat a technologií, a rovněž aktivní spoluprací mezi svými portfoliovými společnostmi a strategickými vztahy s nejlepšími externími partnery ve své třídě.

Proč důvěřovat službě StubHub?

Záruka FanProtect chrání každou objednávku 
Na každou objednávku se vztahuje 100% záruka a po celou dobu až do začátku akce je vám k dispozici náš tým pro služby zákazníkům. Ručíme za každou objednávku, takže můžete vstupenky nakupovat i prodávat s naprostým klidem. Službě StubHub důvěřují fanoušci z celého světa, protože vám umožňuje bezpečný a snadný nákup i prodej vstupenek. 
Bezpečný prodej vstupenek 
Vytvoření nabídky vstupenek je bezplatné. Ceny vstupenek nastavíte při nabízení a předtím, než se prodají, je můžete kdykoli upravit. Doručení prodaných vstupenek je rychlé a bezproblémové a dostanete za ně včas zaplaceno. O veškerou komunikaci s kupujícími se staráme my.
Nakupujte vstupenky bez obav
Platné vstupenky dostanete včas před akcí. Budou to přesně ty, které jste si koupili. Pokud se to z nějakého důvodu nepodaří splnit, najdeme vám na akci srovnatelné nebo dokonce lepší vstupenky nebo vám nabídneme vrácení platby či připsání kreditu na budoucí objednávky. Pokud bude akce zrušena a nebude přeložena na jindy, dostanete celou platbu zpět.
Největší obchod se vstupenkami na světě 
Ve službě StubHub najdete více než 10 milionů sportovních, hudebních a divadelních akcí ve více než 40 zemích. Každou 1,3 sekundy si někdo ve službě StubHub koupí nějakou vstupenku.
Globální komunita
Berete si volno a chcete vyrazit na nějakou akci? Kupte si vstupenky odkudkoli a kamkoli. StubHub nabízí vstupenky na skvělé akce po celém světě a můžete se u nich spolehnout na záruku FanProtect.
Vždy jsme tu, abychom vám pomohli
Každý problém se budeme snažit co nejrychleji vyřešit. Pomocí funkcí nápovědy na našem webu najdete odpovědi a budete nás moci kdykoli kontaktovat.

Naši světoví partneři

Podrobnosti o společnosti

Poskytovatel služeb webu www.stubhub.cz:
Ticketbis S.L.
Gran Vía 45, Planta 7
48011 Vizcaya (Bilbao)
España
Číslo společnosti: B95630034
Smluvní partner a zpracovatel dat pro platební služby poskytované prodejcům:
PayPal Pte. Ltd
5 Temasek Boulevard
#09-01 Suntec Tower Five
Singapur 038985
A
PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
22-24 Boulevard Royal
L-2449 Lucembursko

Kliknutím sem nás můžete kontaktovat.

Zpět nahoru